Новини » Суспільство 16 вересня, 2019, 12:50
ПриватБанк анонсував запуск першого в Україні проєкту поведінкової біометрії
Приватбанк
Приватбанк

ПриватБанк анонсував запуск першого в Україні проєкту поведінкової біометрії, що дозволить ідентифікувати клієнтів за їхньою поведінкою. Поведінкова ідентифікація працюватиме в додатку «Приват24» з використанням технології NuDetect

Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Банк запровадить проєкт поведінкової біометрії спільно з платіжною системою MasterCard до кінця 2019 року. Поведінкова ідентифікація працюватиме в додатку «Приват24» з використанням технології NuDetect.

«NuDetect дозволить онлайн-банкінгу та мобільному додатку «Приват24» перевіряти клієнтів за їх унікальною поведінкою при взаємодії з пристроями або додатками. Рішення аналізує сотні сигналів, включаючи характеристики пристрою, пасивні біометричні та поведінкові показники. Потім - порівнює їх зі способом поведінки користувача в минулому», - пояснюють у банку.

Там зазначають, що використання нової технології має зменшити кількість випадків шахрайства та зломів пристроїв, що зробить інтернет-банкінг більш безпечним. Біометричні дані банк обіцяє тримати конфіденційними.

В основі технології буде використання штучного інтелекту, який аналізуватиме поведінку користувачів додатку та створюватиме профайли їхньої поведінки, що міститимуть понад 300 унікальних параметрів. За цими параметрами система визначатиме, чи є користувач додатку справжнім чи є шахраєм.

Нагадаємо, українців попередили про нову схему шахрайства через мобільні телефони.

Читайте більше новин на тему: Приватбанк

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 09:15 :17