Новини » Політика Читать эту новость на русском

План роботи Ради на тиждень: зміни до КЗпП, Бюро фінансових розслідувань та перезавантаження влади

Верховна Рада України планує провести пленарні засідання з 18 по 20 вересня. Під час них парламент має намір зосередитися на законопроєктах у другому читанні, проте, розглянуть й інші питання.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Серед ключових питань, які нардепи планують розглянути у середу, 18 вересня, здешевлення вартості газу для населення, початок роботи Вищого антикорупційного суду, внесення змін до Кодексу законів про працю, які порушують права та законні інтереси роботодавців.

19 вересня ключовими питаннями, які парламентарі планують розглянути будуть створення Бюро фінансових розслідувань, реформа органів прокуратури, законопроєкт про перезавантаження влади, законопроєкт щодо протидії зловживання повноваженнями народних депутатів у законодавчому процесі.

20 вересня головним питанням порядку денного планується презентація Державного бюджету на 2020 рік.

Окрім цього, нардепи розглянуть у другому читанні законопроєкти, щодо ефективності інституційного механізму запобігання корупції, законопроєкт про конфіскацію незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого врядування, законопроєкт щодо правової охорони географічних зазначень та законопроєкт про державну підтримку кінематографії в Україні.

Нагадаємо, на сайті Верховної Ради оприлюднено текст проєкту Державного бюджету, яким передбачено мінімальну заробітну плату у розмірі 4723 грн, що у погодинному розмірі складає 28,31 грн. Курс долара закладений на рівні 28,2 грн. 

Loading...