Новини » Події 16 вересня, 2019, 12:35
На Львівщині розпочалися міжнародні військові навчання Rapid Trident-2019
Rapid Trident-2019
Rapid Trident-2019

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки у Львівській області розпочалися навчання Rapid Trident-2019.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Навчання триватимуть два тижні на різних ділянках Яворівського полігону. У них беруть участь понад 3 тисяч українських військових. Державна прикордонна служба України бере участь у цих навчаннях вже другий рік поспіль. Більшість з учасників мають досвід в зоні АТО і ООС.

З українськими військовими навчатимуться приблизно 500 військовослужбовців з 13 країн-учасниць НАТО - США, Канада, Болгарія, Грузія, Італія, Литва, Молдова, Польща, Румунія, Німеччина, Данія, Туреччина і Великобританія.

У рамках навчань будуть використовувати систему імітаційного моделювання, яке дозволяє моделювати дії підрозділів і противника у віртуальному просторі в режимі реального часу.

Також до навчання залучено 600 одиниць автомобілів і бронетехніки, 4 вертольоти Мі-8, за допомогою яких будуть здійснювати медичну евакуацію і висадку десанту.

Навчання, метою якого є відпрацювання спільних дій у складі миротворчих коаліційних сил, триватиме до 28 вересня.

Нагадаємо, підготовка до навчань Rapid Trident-2019 почалася ще в січні. У Львівській області на Яворівському полігоні пройшла початкова конференція, в ході якої обговорювалися і планувалися базові принципи і положення маневрів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 09:39 :35