Новини » Політика 16 вересня, 2019, 19:15
Місія ООН з прав людини презентує нову доповідь у Києві

Під час першої пресконференції Матільди Богнер на посаді Голови Моніторингової місії ООН з прав людини в України, відбудеться презентація доповіді щодо ситуації з правами людини в Україні.

Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу представництво ООН в Україні.

"Завтра, 17 вересня, відбудеться перша пресконференції Матільди Богнер на посаді Голови Моніторингової місії ООН з прав людини в України. Матільда Богнер презентує 27-му доповідь щодо ситуації з правами людини в Україні, яку Місія підготувала під її керівництвом", - йдеться у відповіді.

Зазначається, що нова доповідь ООН з прав людини охоплює період з 16 травня по 15 серпня 2019 року.

"Доповідь охоплює широкий спектр порушень прав людини, зокрема, в зоні збройного конфлікту, по обидва боки лінії зіткнення. Вітаючи зменшення кількості жертв серед цивільного населення у порівнянні з минулими роками бойових дій, доповідь закликає Уряд вжити конкретних заходів для кращого захисту цивільного населення, яке потерпає від збройного конфлікту", - додається в повідомленні.

Також, висвітлюючи певні позитивні зрушення, що відбулися протягом останніх трьох місяців, доповідь аналізує нові випадки насильства проти журналістів та вказує на недостатній рівень притягнення до відповідальності за порушення прав людини.

Окрім того, буде спеціальна секція доповіді присвячена ситуації з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь, Україна, що є тимчасово окупованими Російською Федерацією.

Нагадаємо, Матільда Богнер, юристка з 13-річним досвідом роботи в ООН, вступила на посаду голови моніторингової місії ООН з прав людини в Україні. Вона заявила, що насамперед поїде на схід України, це буде одна з перших її робочих поїздок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 07:44 :56