Новини » Спорт 16 вересня, 2019, 6:40
Гол українця Романа Яремчука допоміг «Генту» обіграти «Мехелен» у матчі чемпіонату Бельгії
Нападаючий національної збірної України та бельгійського клубу «Гент» Роман Яремчук / ua-football.com

В рамках сьомого туру чемпіонату Бельгії з футболу «Гент» з двома українцями у складі вдома обіграв «Мехелен» з рахунком 3:0.

Рахунок в матчі відкрив форвард господарів Роман Яремчук. Нападаючий національної збірної України відзначився забитим голом на 29-й хвилині.

Як повідомляє ua-football.com, ще два м’ячі за «Гент» забили Девид і Депуатр.

У нинішньому сезоні українець Роман Яремчук взяв участь у восьми матчах за «Гент», в яких забив шість голів і віддав три результативні передачі.

Також в цьому матчі відіграв усі 90 хвилин український захисник «Гента» Ігор Пластун.

Додамо, що після семи турів «Гент» набрав 13 очок і посідає в чемпіонаті Бельгії третє місце. Лідирує «Стандард», який набрав 15 очок.

2019-10-18 07:09 :39