Новини » Суспільство 16 вересня, 2019, 18:55
Гендиректор "Укроборонпрому" заявив про 42 "гарячі" питання і 1,1 млрд грн зарплатного боргу
ZIK
ZIK

Генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" повідомив, що лише на першому етапі у відомстві зафіксували 42 "гарячі" питання.

Про це Айварас Абромавичус повідмив під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Відповідаючи на запитання представників ЗМІ, які плани у нового керівника "Укроборонпрому" щодо реформування державного концерну, Айварас Абромавичус повідомив, що впродовж двох тижнів відбувається величезна кількість інтерв’ю із потенційними кандидатами, які претендують на ключові посади, а також із керівним персоналом, який на цей час перебуває на підприємстві.

"Очевидно, що компанія перебуває у достатньо важкому становищі, у тому числі, й 1,1 млрд грн – затримка заробітної плати на 40 підприємствах. Підприємства потребують модернізації, підприємства потребують координації, кооперації дій окремих учасників концерну. Потрібно більше продавати, потрібно стати хорошим постачальником нашим Збройним силам якісного продукту", – сказав Айварас Абромавичус.

Генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" повідомив, що лише на першому етапі побачили 42 "гарячі" питання.

Айварас Абромавичус також поінформував, що уже 50% держоборонзамовлення виконують приватні підприємства. З його слів, у середньо- та довгостроковій перспективі частка виробництва озброєння в Україні приватним виробниками буде зростати.

Він зазначив, що є і неефективні підприємства, які потрібно буде оптимізувати.

"Я бачу об’єднання в окремо взятих кластерах, у тому числі й спецекспортерів", – сказав Айварас Абромавичус.

Як повідомляли раніше, керівник Державного концерну "Укроборонпром" Айварас Абромавичус виступає проти того, щоб акціонером концерну було Міністерство оборони України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 12:42 :26