Новини » Політика Читать эту новость на русском

"Дискредитація, щоб перешкодити реформі": Абромавичус радить Дубінському "зайнятися фітнесом"

ZIK

Якщо депутат вважає, що у нього недостатньо роботи у ВРУ, йому слід зайнятися чимось іншим, можливо, фітнесом, але точно не заважати процесу реформування країни.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Айварас Абромавичус.

Гендиректор "Укроборонпрому", коментуючи конфлікт із нардепом від "Слуги народу" Олександром Дубінським, заявив, що той бездоказово поширює "фейки". На його думку, такі дії неприпустимі. Він заявив, що політик "не зовсім адекватно оцінює ситуацію, що склалася".

Айварас Абромавичус зазначив, що це не перший такий випадок, і вже тривалий час іде дискредитація низки його колег "цим персонажем точно не в інтересах нашої країни". На його думку, причиною таких дій є бажання перешкодити реформуванню "Укроборонпрому".

Він також заперечив імовірність свого звільнення з огляду на конфлікт із "командою Зеленського", нагадавши, що він і сам до неї належить.

Айварас Абромавичус додав, що це не він перетворив конфлікт на публічний, та наголосив, що листування не мало потрапити на всезагальний огляд.

"Це проти інтересів країни, це проти команди президента. Звичайно, що про переписку і регулярну дискредитацію, у тому числі членів команди президента, паном Дубінським відомо і президенту, і голові Офісу Президента. Я вважаю, що потрібно в якийсь спосіб це припинити", – заявив Айварас Абромавичус.

Відповідаючи на уточнююче запитання, в який саме спосіб можна припинити конфлікт, він заявив: "Якщо депутат вважає, що у нього недостатньо роботи у ВРУ, слід зайнятися чимось іншим, можливо, більш активно займатися фітнесом або ще чимсь, але точно не заважати процесу реформування країни на самому лише початку".

Нагадаємо, народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Дубінський посварився з новим генеральним директором концерну "Укроборонпром" Айварасом Абромавичусом. Так, Дубінський опублікував листування з Абромавичусом, у якому присутня ненормативна лексика.

Loading...