Новини » Політика 16 вересня, 2019, 18:40
Дубінський: Абромавичус не може бути керівником "Укроборонпрому"
ZIK
ZIK

Айварас Абромавичус досі не здав литовський паспорт і є громадянином Литовської Республіки, а отже, як іноземець він не може мати доступ до державної таємниці і бути керівником "Укроборонпрому".

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Дубінський.

Коментуючи конфлікт із гендиректором ДК "Укроборонпром" Айварасом Абромавичусом, нардеп запевнив, що між ним та керівником "Укроборонпром" нічого не трапилося, "просто пан Абромавичус був засмучений" тим, що у нього в декларації прописане володіння акціями фірми "Lobiu Sala" (у перекладі з литовського – "острів скарбів"). З його слів, фірма є акціонером інвестфонду, який за ланцюгом, є акціонером російських підприємств, зокрема, і банку, в якому одним із акціонерів є брат Путіна.

З його слів, це було описане у блозі, проте пан Абромавичус цим "засмутився і перейшов на образи".

Олександр Дубінський продовжив, що учора отримав докази про те, що Айварас Абромавичус досі не здав литовський паспорт і є громадянином Литовської Республіки, а отже, як іноземець він не може мати доступ до державної таємниці і бути керівником "Укроборонпрому". Нардеп заявив, що, фактично, Айварас Абромавичус керує державним концерном, маючи два паспорти.

"Історія про те, що він має подвійне громадянство, відома з 2016 року. Підтвердження ця історія має із МВС держави Литва", – нагадав Олександр Дубінський і додав, що є статті Конституції, які зобов’язують цю людину ще і знати українську мову.

Нагадаємо, народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Дубінський посварився з новим генеральним директором концерну "Укроборонпром" Айварасом Абромавичусом. Так, Дубінський опублікував листування з Абромавичусом, у якому присутня ненормативна лексика.

Як повідомляли, гендиректор ДК "Укроборонпром" Айварас Абромавичус заявив, що Олександр Дубінський дискредитує його, щоб перешкодити реформуванню концерну.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 08:56 :02