Новини » Суспільство 16 вересня, 2019, 17:15
​Через вандалів "Укрзалізниця" зазнала збитків у понад 12 мільйонів гривень
<nbsp;>

Внаслідок псування приміських поїздів вандалами від початку року компанії завдали збитків майже на 12,5 млн грн.

Про це повідомляє медіацентр "Магістраль" АТ "Укрзалізниця". 

Згідно з повідомленням, з початку 2019 р. вандали псували приміські поїзди 172 рази. 

Зокрема, залізничники зафіксували 43 випадки нанесення малюнків (графіті) на приміські поїзди, 20 випадків пошкодження внутрішньосалонного обладнання та 13 випадків пошкодження міжвагонних з’єднань. Крім того, зловмисники викрадали з приміських поїздів кабелі, регулятори, розбивали скло тощо.

Як зазначається, за вчинення порушень було затримано 10 осіб, з них двоє — за розфарбування та восьмеро — за побиття вікон. Найчастіше такі дії скоюють групи молодих людей, які на зауваження локомотивних бригад відповідають відвертими погрозами. 

Лідером серед зафіксованих випадків вандалізму є Південно-Західна залізниця – 110. В інших регіонах: на Придніпровській залізниці — 25, Львівській та Одеській залізницях — по 17 і на Донецькій залізниці — 8.

В "Укрзалізниці" зазначають, що псування рухомого складу впливає на якість надання приміських пасажирських перевезень. Окрім прямих збитків, заподіяних зловмисниками, на плечі залізниці лягають і додаткові витрати робочого часу працівників, які усувають наслідки вандалізму, пошкоджені вагони залізничники вимушені відставляти для відновлення.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" погасила 150 млн доларів боргу за облігаціями, випущеними у 2013 році. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 23:38 :20