Новини » Політика 16 вересня, 2019, 13:55
Богдан не виключає, що балотуватиметься на посаду мера Києва
Андрій Богдан. Фото:
Андрій Богдан. Фото: "РБК-Україна"/Віталій Носач

Глава Офісу президента України Андрій Богдан вважає, що вже майже виконав свою функцію на займаній посаді й не виключає можливості свого балотування на посаду міського голови Києва.

Про це він сказав в інтерв’ю ВВС.

Відповідаючи на запитання, чи є у команди президента Володимира Зеленського кандидат на посаду мера Києва, Богдан зазначив: «Готового (кандидата — ред) немає. Є багато неготових ... Кандидатур багато. Може, я навіть піду».

«Я ніколи над цим серйозно не замислювався, але ось останні події показали, що аудиторія бачить опонентом (чинного мера Києва Віталія — ред) Кличка Богдана. Я вважаю, що для мене це спуститися на кілька сходинок вниз. З іншого боку, я свою функцію вже майже виконав — як перший ступінь ракети, яка виводить її на орбіту, — я вже її майже вивів. І мені треба зайнятися чимось серйозним», — додав він.

На прохання навести приклад того, що він вважає серйозним заняттям для себе, Богдан сказав: «Наприклад, вибори мера (сміється). Ні, я жартую, звичайно. Але чому б і ні? (Сміється)».

Він також зазначив, що в команді президента наразі немає одностайності щодо питання, чи проводити дострокові місцеві вибори.

«Якщо зараз робити дострокові, то вони будуть зовсім недалеко від чергових. А чергові у нас швидко (восени 2020 року — ред). Чи є сенс це робити? З одного боку, вибори до Верховної Ради показали, що є сенс. З іншого боку, зробити зараз вибори, щоб через рік знову робити вибори — ну, така собі затія», — зазначив Богдан.

Він додав, що поки з цього питання напрацювали три можливих шляхи дій.

«Експертні групи працюють, ми розробляємо різні проєкти законів. Поки що є три шляхи. Яким іти, ми ще не вирішили. Ми якщо щось робимо, то плануємо далеко наперед. І сюди ж і Кличко, і усі інші міста, і всі інші наболілі місцеві проблеми. Ми розуміємо, що суспільство просто вимагає перезавантаження місцевої влади. Але яким шляхом іти, щоб не дати в штангу по дорозі, ми поки що не вирішили», — підсумував Богдан.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що подання на звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка передали в Офіс президента Володимира Зеленського.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 11:25 :28