Новини » Економіка 15 вересня, 2019, 3:10
У США зафіксували найбільший за 7 років дефіцит бюджету

Дефіцит бюджету у США перевищив трильйон доларів за перші 11 місяців бюджетного року (з жовтня по серпень), повідомило Міністерство фінансів США. Це на 19% більше ніж на той самий період попереднього року.

Востаннє борг держбюджету перевищував трильйон доларів на цей час у 2012 році, передає Голос Америки.

Згідно до звіту Міністерства фінансів США, урядові видатки зросли на 7% до 4,1 трильйона доларів. Податкові надходження зросли повільніше – на 3% до 3,1 трильйона доларів, зокрема через проведені адміністрацією Трампа скорочення оподаткування.

Завдяки високому економічому зростанню, дефіцит як частка ВВП знизився з 9% у 2009 році до теперішніх 4,5%.

Дефіцит бюджету в основому фінансується залученням боргових коштів. Очкуіється, що США позичать більше трильйона доларів цього року. Під час передвиборчої кампанії Дональд Трамп заявляв про свої наміри позбавити США іноземного боргу протягом восьми років, провівши нові переговори з торгівлі і забзпечивши високе зростання. Все ж, державний борг США за часи його президентства зріс на 13% – з 19 трильйонів до 22,5 трильйона доларів.

Нагадаємо, Федеральний апеляційний суд США ухвалив рішення відновити розгляд судового позову, відповідачем в якому є президент США Дональд Трамп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 12:23 :56