Новини » Суспільство 15 вересня, 2019, 15:50
Сенцов опублікував єдиний знімок, який вдалося зробити у в'язниці
<nbsp;>

Колишній політв'язень Кремля режисер з Криму Олег Сенцов показав широкій публіці свою єдину фотографію, зроблену в тюрмі.

Світлину він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

 

«Ув'язненим не дозволені ані телефони, ані інтернет. Хоча є такі в'язниці, де подібні заборонені предмети присутні. Але я в подібних місцях бував вкрай рідко, лише проїздом по етапу. В основному я сидів у максимально ізольованих сумних закладах, де про подібні речі ніхто не думав. Вибравши можливість зв'язку, я коротко зв'язувався з рідними, щоб дати знати, що я живий і куди мене везуть. Ця фотографія єдина, зроблена у в'язниці. Пощастило її зробити і переслати своїм. На ній переддень нового 2016 року», - написав режисер.

На знімку Сенцов зображений зі своїм «фірмовим» жестом «вікторія» і з тією самою банкою, яку на форумі YES передав Президенту Володимиру Зеленському і яка дратувала російських тюремників 5 років.

Нагадаємо, 13 вересня режисер Олег Сенцов в ході виступу на XVI щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) продемонстрував банку з синьо-жовтими смужками і написом «Слава Україні» як символ своєї малої боротьби в тюрмах Росії. Він кинув у банку свій нагрудний знак ув'язненого і передав Президенту Володимиру Зеленському з побажанням: «Щоб ця банку якомога швидше наповнилася знаками тих, хто все ще знаходиться у полоні».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 06:54 :23