Новини » Економіка 15 вересня, 2019, 23:32
Проєкт бюджету-2020: Соцдопомогами займеться Мінсоцполітики

Наступного року адмініструванням соціальних допомог займеться Міністерство соціальної політики. А не Міністерство фінансів як це було раніше.

Про це написала на своїй сторінці у Фейсбук міністр соцполітики Юлія Соколовська.

«До цього часу адмініструванням соціальних допомог займався Мінфін через субвенцію регіонам. З наступного року ми хочемо мати цілісну картину у Мінсоці та мати гнучкість у реагуванні на зміни – тому забираємо всі допомоги в управління через бюджетну програму», – повідомила вона.

Окрім того, програму реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП поширено на всіх дітей з інвалідністю – це дозволить їм проходити лікування незалежно від встановленого діагнозу.

Також збільшено обсяг коштів на компенсацію за житло для внутрішньо переміщеих осіб, які захищали незалежність та суверенітет України;

Запропоновано здійснювати співфінансування з місцевих бюджетів житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Соколовська зазначила, що разом із програмою уряду Мінсоц також готує низку законопроєктів, які будуть винесені на розгляд парламенту разом з прийняттям Бюджету 2020 в другому читанні.

Раніше повідомлялося, що міністерство соціальної політики планує переглянути підходи у виплаті соціальної допомоги українцям.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 14:49 :23