Таліби після візиту до Москви вирішили продовжити переговори з США

Делегація Талібану в Москві провела переговори з російським керівництвом. За повідомленнями російських ЗМІ, обговорювалося мирний процес в Афганістані.

МЗС РФ повідомив журналістам, що «з російської сторони була підкреслена необхідність відновлення переговорів між США і рухом талібів», інформує Голос Америки.

Голова делегації талібів Шер Мохаммад Аббас Станікзаі заявив, що угода з США була готова до підписання, коли президент Дональд Трама назвав її «мертвою».

Вперше Станікзаі розповів про деякі положення угоди про закінчення війни в Афганістані та найтривалішої військової операції в історії США. За його словами, йшлося про повне припинення вогню, безпечне виведення американських військ і початок внутрішньоафганських переговорів.

Станкізаі підкреслив, що Талібан має намір повернутися за стіл переговорів з США, але попередив, що таліби готові продовжувати війну.

Нагадаємо, США відкликали свого представника на мирних переговорах із екстремістським угрупованням «Талібан». Державний секретар Майк Помпео, пояснюючи цей крок заявив, що «Талібан» «перейшов межу», влаштувавши черговий напад в Кабулі, в результаті яких був убитий американський військовослужбовець. Помпео додав, що бойовики мусять «змінити свою поведінку». 

 

Loading...