Новини » Світ 14 вересня, 2019, 6:11
Поспіх Макрона змушує Україну йти на поступки, - старший директор центру Байдена

Прагнення президента Макрона скликати саміт у нормандському форматі з Україною та Росією без достатньої дипломатичної роботи створює тиск на Україну, щоб вона пішла на поступки.

Про це написав на власній сторінці у Twitter старший директор центру Байдена (США) Майкл Карпентер.

«Я хвилююся, що прагнення президента Макрона скликати саміт у Нормандському форматі з Україною та Росією без достатньої дипломатичної роботи будує нереалістичні очікування та створює тиск на Україну, щоб вона пішла на постуки (а-ля Мінськ)». - наголосив він.

Раніше Майкл Карпентер заявив, що територіальні конфлікти в Україні, а саме окуповані Крим і Донбас, не стануть перешкодою для українського членства в НАТО, якщо всі члени Альянсу проголосують за таке рішення.

«Територіальний конфлікт може стати перешкодою в тому сенсі, якщо окремі союзники вважатимуть це перешкодою, й тому це стає політичним питанням. З практичної точки зору, немає жодних правових завад для того, щоби з наявним територіальним конфліктом приєднатися до НАТО», – зазначив експерт. 

А глава Міністерства закордонних справ України Вадим Пристайко повідомив, що зустріч лідерів країн в нормандському форматі повинна була відбутися у Парижі 16 вересня, але російська сторона не змогла приїхати в цей день. Зараз тривають перемовни щодо визначення нового дня зустрічі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 10:11 :16