Новини » Політика 14 вересня, 2019, 12:00
Гончарук – інвесторам: Хто зайде раніше, той заробить найбільше
ZIK
ZIK

Прем'єр Олексій Гончарук закликає великий український бізнес інвестувати в проекти в Україні та переконує іноземних інвесторів, що в Україні вони можуть багато заробити.

Про це він заявив під час виступу на конференції YES у суботу, повідомляє УП.

«Для мене маркером (довіри до України – ред.) стане, коли я побачу, що великий український бізнес почне інвестувати в Україну. Я хочу, щоб великий український бізнес почав повертати свої капітали й інвестувати в Україні»,– зауважив прем’єр-міністр.

Говорячи про те, навіщо іноземним інвесторам вкладати гроші в нашу країну, Гончарук зазначив, що в Україні «досить низька база для старту, сюди можна дешево зайти».

За його словами, досвід східноєвропейських країн свідчить, що ті інвестори, які зайшли в ці країни найраніше, заробили найбільше.

«Логіка дуже проста: хто зайде раніше, той заробить найбільше»,– додав Гончарук.

Відповідаючи на аргумент, що інвесторів стримує корупція в Україні, Гончарук заявив, що вони мають бути готовими до ризиків.

«Кількість грошей, які ти можеш заробити в країні, завжди корелює з ризиками, які ти на себе береш. Якщо ти хочеш заробити більше, ти маєш розуміти, що тут є ризики»,– підкреслив прем’єр.

При цьому, за його словами, нова українська влада зробить усе, щоб зменшити ризики для тих інвесторів, «які не побояться прийти в Україну». Він запевнив, що ці ризики будуть зменшуватися дуже швидко, і корупцію невдовзі буде подолано.

Нагадаємо, новий прем’єр-міністр України анонсував збільшення команди уряду мінімум удвічі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 07:27 :50