Новини » Політика 13 вересня, 2019, 16:56
NewsOne, «112 Україна» та ZIK просять посольство ЄС звернути увагу на свободу слова в Україні
ZIK
ZIK

Телеканали ZIK, NewsOne, та «112 Україна» проводять активну інформаційну кампанію серед посольств європейських держав щодо свободи слова в Україні. Цього разу звернути увагу на ситуацію, що склалась, журналісти просили у представництва Європейського союзу.

Про це під час включення в в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK  розповів кореспондент Андрій Лащ.

«Третій день поспіль журналісти телеканалів ZIK, NewsOne, та «112 Україна» приходять до дипломатичних структур країн-членів ЄС, аби передати лист-звернення, у якому містяться, зокрема, факти утисків свободи слова в Україні та нападів на журналістів під час виконання ними службових обов’язків», – розповів Лащ.

Окрім того, за його словами, у листі міститься й інформація щодо засідання Нацради з питань телебачення та радіомовлення, на якому було проголосовано за звернення до суду про анулювання ліцензії телеканалу NewsOne.

У свою чергу журналіст телеканалу NewsOne Богдан Амінов зазначив: така акція від журналістів буде довготривалою. Адже таким чином намагаються не просто повідомити міжнародні дипломатичну установи, а й звернути увагу всієї медіаспільноти на свободу слова в Україні.

«Сподіваємось на їхню послідовну реакцію у відстоюванні демократичних свобод. Зокрема, у відстоюванні свободи слова. В Україні уже на собі відчуваємо, що така проблема існує. Перш за все, нам потрібно проявити журналістську солідарність, хочемо, щоб вона була всередині країни і щоб міжнародна спільнота сприяла, аби не було таких ганебних випадків», – розповів Амінов.

Він зазначив: дуже хочеться вірити, що така кампанія все ж допоможе зарадити нинішній ситуації.

«Ми сподіваємось, що хтось із представників правоохоронних органів таки відреагує на фізичне насильство, а політики задумаються над, тим, чи треба робити політичні утиски і заважати нам працювати», – наголосив Богдан Амінов.

Нагадаємо, журналісти NewsOne, «112 Україна» та ZIK звернулись до посольств Німеччини та Франції з проханням захистити свободу слова.

Як повідомлялось, член фракції «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Юрій Павленко заявив, що його політсила ініціює створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідувань і дій Нацради.

Раніше зазначалось, що Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення звертатиметься до суду задля вирішення питання з телеканалом «NewsОne».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 19:31 :09