Новини » Київ Читать эту новость на русском

У КМДА назвали причину забрудненого повітря у Києві

Смог у Києві. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Зростання кількості пожеж за останній місяць суттєво вплинуло на стан повітря в столиці. Поблизу Києва сталося понад 800 пожеж.

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, передає пресслужба відомства.

За словами Поворозника, що проблеми екології та чистоти повітря в Києві, як і в будь-якому мегаполісі, спричинені низкою факторів. Зокрема, роботою промислових підприємств, збільшенням кількості авто, зростанням випадків пожеж на території Київщини.

«Ми щоденно моніторимо стан повітря, особлива увага приділена територіям, де спостерігається найбільша задимленість. Мова йде про житлові масиви на лівому березі столиці. Цілодобово працює пересувна лабораторія Комунальної аварійно- рятувальної служби», – сказав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, сьогодні станом на 07:30 площа пожежі лісу в с. Нові Соколи Іванківського району становить 10 га, відкритого вогню немає, спостерігається тління дерев. Наразі здійснюється контроль та моніторинг ситуації, обстеження Іванківського та Поліського районів.

Loading...