Новини » Політика 13 вересня, 2019, 11:55
У Фінляндії сміються над людьми, які люблять РФ, – президент Саулі Нііністьо
Саулі Нііністьо
Саулі Нііністьо

Президент Фінляндії Саулі Нііністьо заявив, що у його країні сміються над людьми, які люблять Росію.

Про це він сказав під час виступу на відкритті щорічного форуму "Ялтинської європейської стратегії" (YES), яку транслював телеканал ZIK.

"Так, і в нас є люди, які люблять Росію. Але у нас сміються над такими людьми – тому їх досить мало", – зазначив фінський лідер. 

Нііністьо додав, що довгий та складний досвід співіснування Фінляндії з Росією забезпечує імунітет до російської пропаганди. 

"Як ви знаєте, у нас досить тривалий та часто складний досвід відносин з РФ. Що стосується нинішнього впливу Росії, зокрема, гібридних атак на демократію, то ми маємо протидію – згуртоване суспільство", – підкреслив президент Фінляндії.

Разом із тим глава держави пояснив, що він не схильний недооцінювати можливості гібридного впливу РФ. Він додав, що влада аналізує цей вплив та готова вживати заходів для протидії цьому.

Як повідомляли, 12 вересня президент України Володимир Зеленський розпочав зустріч з президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо, який перебуває в Україні з офіційним візитом.

Президенти України та Фінляндії підписали угоду про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом, яка створює нові можливості для співпраці органів з питань безпеки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 06:09 :34