У Держдепартаменті пояснили, на що США виділили додаткову допомогу Україні

Державний секретар США Майк Помпео. Фото: EPA-EFE/PAVEL GOLOVKIN

У Державному департаменті США заявили, що допомога Україні обсягом 141,5 млн дол., включає виділення на придбання снайперських гвинтівок та гранатометів.

Про це повідомляє видання Голос Америки

У зовнішньополітичному відомстві наголосили, що "250 мільйонів доларів для України в рамках "Ініціативи безпекової допомоги Україні" (Ukraine Security Assistance Initiative) є окремими від коштів, схвалених Держдепартаментом". 

"Безпекова допомога США включає просунуті військові технології, які дозволяють Україні здійснювати нагляд за та захищати свої кордони, більш безпечно та ефективно використовувати свої військові сили, та рухатись до сумісності з НАТО. Допомога США рятує життя і допомагає розбудовувати довготермінову обороноздатність України. Ми віддані активній співпраці з Україною. Ми продовжуємо працювати з європейськими союзниками, щоб знайти дипломатичне вирішення – через Мінські угоди та інші дипломатичні ініціативи – розпаленого Росією конфлікту на сході України", – повідомили у Державному департаменті США.

Нагадаємо, адміністрація Дональда Трампа розблокувала кошти з програм зміцнення оборони та безпеки України, фінансування яких було затверджено раніше в бюджетах Держдепартаменту США і Пентагону.

Loading...