Новини » Світ 13 вересня, 2019, 1:10
Після презентації нових «айфонів» Apple повернула статус трильйонної компанії

Наступного ж дня після презентації лінійки нових iPhone компанія Apple Inc. повернула собі статус трильйонної компанії в середу, досягнувши цього рівня вперше з листопада минулого рок.

Про це передає vestifinance.

Акції Apple відреагували зростанням на 3,2% в середу, в результаті чого ринкова капіталізація компанії склала $1,01 трлн.

Крім нових «айфонів», Apple розповіла подробиці про ціни на ігровий і стрімінговий сервіс у вівторок. Хоча під час презентації не було багато сюрпризів, підхід компанії до ціноутворення був несподіваним і свідчив про зміну стратегії.

Цього року акції Apple виросли на 40%, а індекс Dow Jones Industrial Average, куди входить Apple, виріс на 16%. Таким чином, зараз дві американські компанії, чиї акції розміщені на біржі, коштують більше трильйона доларів – Microsoft і Apple.

Навесні цього року Apple також зростала вище позначки $1 трлн на тлі квартального звіту.

Аналітики вважають, що новий стрімінговий сервіс Apple стане сейозним конкурентом для Netflix.

Однак Нат Шиндлер з Bank of America не вважає, що інвестори Netflix повинні боятися Apple TV+.

«9 серіалів у Apple TV+, доступних при запуску сервісу, ніщо в порівнянні з більш 400 оригінальних серіалів, доступних на Netflix, багато з яких мають кілька сезонів (не рахуючи фільмів), – написав він. – Ми вважаємо, що Apple TV+ в найближчому майбутньому буде залежати від хітових серіалів, а підписники будуть купувати підписку, тільки щоб подивитися якийсь популярний серіал».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 17:29 :19