Новини » Світ Читать эту новость на русском

Пілоти авіакомпанії Ryanair планують акції протесту

Літаки авіакомпанії Ryanair. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Британські пілоти найбільшого авіаперевізника Європи компанії Ryanair заявили про свої наміри провести страйки в вересні, у непарні дати, з 18 до 29 вересня 2019 включно.

Про це повідомляє The Sun.

Згідно з повідомленням, причиною страйків став результат "десятиліть" відмови Ryanair вступити до профспілки. Пілоти вимагають обговорити пенсійні посібники, страхування на випадок втрати ліцензії, допомоги по вагітності та інше.

"Ми не досягли прогресу в управлінні Ryanair ні в одній з цих областей, мабуть, тому що керівництво Ryanair не може зрозуміти, як вести з нами конструктивну роботу або як вести переговори", - заявили пілоти.

Генеральний секретар профспілки Брайан Страттон заявив, у них нас не було офіційної пропозиції від Ryanair, і зауважив, що вкрай важливо, щоб в терміновому порядку дозволили цю суперечку, щоб уникнути страйкових дій.

"Жоден пілот не хоче зіпсувати громадські плани поїздок, але на даний момент здається, що у нас немає вибору", - додав він.

Повідомляється, що раніше авіакомпанія подавала прохання до Верховного суду Великої Британії заборонити британським пілотам влаштовувати страйк. Однак суд не підтримав прохання і дозволив пілотам брати участь в акції протесту.

Нагадаємо, Ryanair з листопада 2019-го року запустить 23 нові напрямки та збільшить кількість щотижневих рейсів з України до 113. 

Loading...