Новини » Політика 13 вересня, 2019, 20:20
Горбаль: Аудит має дати відповідь щодо "VIP-супроводу" і "закритих" виїздів посадовців за кордон
ZIK
ZIK

В Україні досі існують засекречені, закриті виїзди посадовців за кордон, і такий інструмент уже застосовували щодо окремих провладних депутатів.

Про це в етері програми "Треба поговорити" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України кількох попередніх скликань, член Ради НБУ у 2003-2005, 2007-2014 рр. Василь Горбаль.

Гість студії, коментуючи інформацію про те, що в аеропорту "Жуляни" тривали обшуки у справі про використання попереднім президентом країни Петром Порошенком підроблених паспортів під час польоту на Мальдівський архіпелаг, поділився інформацієюрозповів про те, що "є плітки, що навіть маючи обмеження щодо виїзду, у нас певні громадяни виїжджають за кордон".

"Мені дуже хотілося б, щоб реформу і, взагалі, аудит того, що відбувається у нас на кордоні, було проведено. І в цьому контексті – чи дійсно є така послуга, як "VIP-супроводження" і потім, відповідно, безконтрольний виїзд?" – заявив Василь Горбаль.

Відповідаючи на запитання ведучих, чи припускає гість програми, що Петро Порошенко міг перетнути державний кордон під іншим іменем, Василь Горбаль зазначив, що таке не виключає.

"У нас і досі є засекречені, такі закриті виїзди", – додав він.

Василь Горбаль зауважив, що і щодо окремих провладних депутатів такий інструмент уже застосовували: "Знаю точно, але це вже буде матеріал журналістських розслідувань".

Як повідомляли, під час виступу на 16-й зустрічі "Ялтинської європейської стратегії" YES у Києві Президент України Володимир Зеленський заявив, що важливо повернути українцям віру у справедливість і також наголосив, що "щастя – це бачити злодія на нарах, а не на Мальдівах".

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 20:07 :24