Гончарук запросив бізнес Фінляндії в Україну

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук обговорив із президентом Фінляндії Саулі Нііністьо інвестиційний клімат в Україні, а також обмін досвідом реформування, зокрема у сфері освіти.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Україна має одночасно багато складних завдань, зокрема щодо покращення інвестиційного клімату. Ми оновили інструменти державно-приватного партнерства, бо зацікавлені в залученні інвестицій у великі інфраструктурні проєкти. Запрошуємо бізнес Фінляндії долучатися», - підкреслив Гончарук.

 

На зустрічі також йшлося про важливість розбудови міжнародних транспортних маршрутів, зокрема річкової та портової логістики та інфраструктури.

«Наш молодий уряд працює на довготривалу перспективу, де пріоритетами є сприятливий бізнес-клімат, якісна інфраструктура, енергетична ефективність та освіта. Ми прагнемо створити таке майбутнє, де громадяни будуть щасливі», - підкреслив Гончарук.

Нагадаємо, учора, 12 вересня Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо, який перебуває в Україні з офіційним візитом.

Loading...