Новини » Світ 13 вересня, 2019, 15:48
​Франція заблокує криптовалюту від Facebook
Криптовалюта від Facebook. Фото GettyImages/Global Images Ukraine
Криптовалюта від Facebook. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Франція має намір заблокувати у Європі розвиток криптовалюти Libra від Facebook, запуск якої планується у першій половині 2020 року.

Про це повідомляє The Guardian.

Згідно з повідомленням, плани розвитку Libra не можуть бути реалізовані, поки не будуть вирішені проблеми, пов'язані з ризиком споживачів і грошовим суверенітетом уряду.

"Я хочу бути абсолютно ясним: в цих умовах ми не можемо дозволити розвиток Libra на європейській землі", - заявив міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер.

Зазначено, що Facebook в червні офіційно оприлюднив плани щодо Libra, запуск якої очікується в першому півріччі 2020 року.

Експерти вважають, що розвиток Libra може перенести контроль над економікою з урядів і їх центральних банків на великий бізнес.

"На карту поставлено грошовий суверенітет країн від можливої приватизації грошей...однієї дійовою особою з більш ніж 2 мільярдами користувачів на планеті", - додав міністр.

Нагадаємо, раніше інтернет-гігант Google погодився заплатити майже 1 млрд євро, щоб домогтися припинення розслідування, яке ведеться по відношенню до нього у Франції вже кілька років. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 23:53 :57