Новини » Спорт 13 вересня, 2019, 12:41
Еліна Світоліна пробилася у чвертьфінал тенісного турніру у Чженчжоу
24-річна харків’янка Еліна Світоліна пробилася у чвертьфінал тенісного турніру у Чженчжоу / btu.org.ua

Третя «ракетка» світу українка Еліна Світоліна сьогодні, 13 вересня, перемогла Юлію Путінцеву з Казахстану у другому раунді тенісного турніру WTA Premier у місті Чженчжоу (Китай) із призовим фондом 1 000 000 доларів.

Як повідомляє btu.org.ua, результат непростого поєдинку 24-річної харків’янки проти представниці Казахстану (№ 36 WTA) – 3:6, 6:1, 7:6 (7:5)

Упродовж трьох сетів тенісистки загалом провели на корті 2 години і 32 хвилини. По ходу вирішальної партії дівчата тричі обмінялися брейками, при цьому Путінцева не подала на матч за рахунку 5:3. На тай-брейку Світоліна поступалася 1:5, але потім виграла шість очок поспіль.

До звітного протистояння на рахунку українки раніше було чотири перемоги поспіль над представницею Казахстану.

Додамо, що сьогодні, 13 вересня, на Еліну Світоліну чекає ще один поєдинок, адже через дощ організатори скасували усі вчорашні матчі.

У чвертьфіналі українка зіграє з француженкою Крістіною Младеновіч. Для дівчат це буде лише другий очний матч: у 2011 році на турнірі ITF в Туреччині Младеновіч виграла у Світоліної в двох сетах.

2019-10-18 09:31 :06