Дубінський: Мітинги проти Зеленського організовував експартнер Порошенка Святаш

Дубінський

Журналіст-розслідувач, народний депутат України від фракції «Слуга народу» Олександр Дубінський звинуватив співвласника групи компаній «АІС» Дмитра Святаша в організації мітингів проти Володимира Зеленського. При цьому Дубінський наголосив, що Святаш є експартнером Петра Порошенка.

Матеріали, що підтверджують зв'язок Святаша з організаторами мітингу, Дубінський опублікував у своєму відеоблозі. Також депутат розмістив відповідні документи в мережі Інтернет, з ними можна ознайомитися перейшовши за посилання.

Журналіст опублікував відскановані електронні копії листувань організаторів і замовників недавніх мітингів біля будівлі телеканалу «1+1», які, нібито, проводились працівниками Групи компаній «АІС» (співвласник Дмитро Святаш), поряд з різними судами, Національним агентством з розшуку та менеджменту активів (АРМА), Генеральною прокуратурою України та Державним бюро розслідувань (ДБР).

Документ
Боровик
Документ
Документ Дубінського
 

Дубінський зазначив, що комунікацію від імені «АІС» вів директор з маркетингу ГК Сергій Боровик, а виконавцями були професійні організатори мітингів Георгій Дорофєєв та Євген Соляник.

Нагадаємо, раніше ЗМІ із посиланням на матеріали Прокуратури Києва та Печерського районного суду Києва заявили, що бізнес-партнеру Дмитра Святаша Василю Полякову, а також двом Топ-менеджерам ГК «АІС» було вручено підозри у кримінальній справі про заволодіння шахрайським шляхом коштами «Укрсиббанку» в розмірі 100 млн доларів. А також обрано запобіжні заходи у вигляді заборони виїзду за кордон та цілодобового домашнього арешту.

Loading...