Новини » Суспільство 13 вересня, 2019, 13:13
​Денісова: Робота щодо звільнення ув'язнених у РФ українців триває
Людмила Денісова. Фото GettyImages/Global Images Ukraine
Людмила Денісова. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова після зустрічі з адвокатами зазначила, що спільна робота щодо звільнення всіх громадян України, які перебувають в ув’язненні на території Російської Федерації, триває.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Вона повідомила, що сьогодні, 13 вересня, відбулася робоча зустріч з групою адвокатів, які здійснюють захист ув’язнених на території Росії кримських татар. 

Було обговорено питання, що стосуються необхідності розв'язання гуманітарних проблем щодо забезпечення наших громадян, які перебувають у місцях несвободи, медичною або іншою допомогою.

Відповідно до наданої адвокатами інформації, будуть терміново визначені кейси осіб, щодо яких необхідне термінове медичне втручання незалежних лікарів.

Також під час зустрічі розглянули питання присутності на судових засіданнях Денісової, представників дипломатичного корпусу і міжнародних організацій, щоб тримати перебіг судових засідань під пильним наглядом та не допускати порушення прав і свобод українців.

"У нас єдина мета — робити все можливе для повернення всіх громадян України на Батьківщину", - резюмувала омбудсмен. 

Нагадаємо, напередодні бойовики «ЛНР» передали Україні 54 засуджених, які перебували в пенітенціарних установах на момент окупації частини Луганської області. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 20:10 :50