Новини » Події 13 вересня, 2019, 11:38
Через пожежу на військовому полігоні у Чугуєві закрили школу та дитсадок
<nbsp;>

На Чернігівщині через пожежі на військовому полігоні у навчальних закладах Чугуєва з 13 по 16 вересня включно буде призупинено освітній процес, зокрема, у Клугино-Башкирівській школі, дошкільних навчальних закладах №2 та «Веселочка» при в/ч А-0501, а також обмежено проведення навчальних, спортивних та культурно-масових заходів на відкритому повітрі.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Чугуєва.

У зверненні до мешканців міста міський голова Чугуєва Галина Мінаєва зазначила, що «протягом останніх тижнів Чугуїв потерпає від наслідків пожежі на території військового полігону поблизу Клугино-Башкирівки. Їдкий дим накриває місто, особливо вночі та зранку. Рятувальники закликають чугуївців не панікувати та запевняють, що для повного гасіння пожежі робиться все необхідне. Незважаючи на те, що військовий полігон є зоною відповідальності Міністерства оборони, Чугуївська міська рада та її виконавчий комітет докладають максимальних зусиль для вирішення проблеми, адже від наслідків горіння торфовищ страждають мешканці нашого міста».

За інформацією Головного управління ДСНС України у Харківській області, наразі продовжується горіння окремих осередків пожежі.

Галина Мінаєва зазначила, що ситуація на полігоні контрольована, загрози розповсюдження пожежі на територію складів ракетно-артилерійського озброєння немає, але рівень забруднення повітря на сьогоднішній день, особливо в окремих районах міста, не відповідає санітарним нормам. «У зв’язку з цим, відповідно до рішення позачергового спільного засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Чугуїв, Чугуївського району і Малинівської селищної ради, яке відбулось сьогодні, у декількох навчальних закладах з 13 до 16 вересня включно буде призупинено освітній процес. Це Клугино-Башкирівська школа, дитячий садок №2, а також відповідну рекомендацію ми надали стосовно дошкільного навчального закладу «Веселочка» при в/ч А-0501», йдеться у зверненні.

Нагадаємо, на Чернігівщині другу добу горить військовий полігон.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 23:45 :14