Новини » Політика 13 вересня, 2019, 0:10
Білецький про відсутність комунікації патріотичних рухів з ОП: А з якого приводу комунікувати?
ZIK
ZIK

Андрій Білецький заявив, що на цей момент не бачить, чим патріотичні сили могли б допомогти президентові, оскільки не зовсім зрозуміла кінцева "повістка дня".

Про це лідер партії "Національний корпус" заявив в ефірі програми "Інтерв’ю з Юлією Литвиненко" на телеканалі ZIK.

Відповідаючи на запитання щодо існування комунікації між представниками громадських націонал-патріотичних рухів та Офісом Президента, Андрій Білецький заявив: "А з якого приводу, власне кажучи, комунікувати?".

Ведуча Юлія Литвиненко зауважила, що без таких консультацій команді президента, зокрема, буде складно напрацювати, до прикладу, законопроєкти щодо модернізації війська. На це Андрій Білецький зіронізував: "Чому ж? Там багато талановитих молодих людей, фотографів, блогерів тощо. Я думаю, можливо, щось народиться у цьому плані".

Гість студії заявив, що на цей момент не бачить, чим патріотичні сили могли б допомогти президентові, та пояснив, чому так вважає.

"Бо не зовсім зрозуміла кінцева повістка дня. Що ми маємо на цей момент? "Хайп" довкола парламенту, але це – "білий шум". З одного боку, це "переможні перемоги" переможців або "зрадна зрада" переможених", – заявив Андрій Білецький та додав, що хоче дочекатися, коли буде ставлення патріотичного сегменту населення. А воно, зауважив гість студії, залежатиме від базових , ключових питань, які розглядатимуться у ВРУ. До прикладу, питання щодо продажу сільськогосподарської землі. Він поставив риторичне запитання, як можна говорити про продаж землі, якщо до земельного кадастру внесено лише 70-80% земель.

На його думку, розпродаж невідтворюваних ресурсів, як-от української землі, прибутки від яких виводитимуть за кордон, це "розпродаж бабусиних прикрас".

"Продаж, коли і світові ринки перебувають зараз у турбулентності, і Україна знаходиться в абсолютно жахливій ситуації, грошової маси – нуль, тут бізнесмени не куплять, продавати, приватизувати стратегічні речі?.. Вони говорять про приватизацію атомної енергетики, про приватизацію залізниці... Багато країн це зробили? А багато з цих країн – не країни третього світу?" – поцікавився Андрій Білецький.

Як повідомляли, лідер партії "Національний корпус" Андрій Білецький заявив, що українці отримали нового президента, який не надто цікавиться військом і для якого армія, у кращому випадку, – тема для гарного поста у Фейсбуці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 14:27 :20