Новини » Спорт 13 вересня, 2019, 19:02
Аргентина впевнено обіграла Францію і тепер у фіналі ЧС-2019 з баскетболу в Китаї зіграє з Іспанією
fiba.com
fiba.com

Баскетболісти збірної Аргентини з баскетболу сьогодні, 13 вересня, упевнено перемогли команду Франції у другому півфіналі чемпіонату світу-2019, що триває в Китаї. Гра завершилася з рахунком 80:66 (21:18, 18:14, 21:16, 20:18).

Незважаючи на статус андердога перед грою, аргентинці з перших хвилин захопили перевагу в рахунку і не віддавали її до самої фінальної сирени, повідомляє xsport.ua. Особливо натхненну гру в складі південно-американців традиційно демонстрували 39-річний ветеран Луїс Скола (на фото) і Факундо Кампаццо, які своїми точними, а іноді просто знущальними кидками, як то кажуть, на корню рубали будь-які спроби французів наблизиться в рахунку, пише xsport.ua.

До великої перерви Аргентина повела з перевагою в сім очок (39:32), а перед останньою чвертю розрив збільшився до 12 балів (60:48). Доля матчу стала остаточно зрозумілою приблизно за чотири хвилини до кінця четвертої чверті, коли французи, наблизившись на відстань семи очок, знову відпустили французів вперед на 15 пунктів.

Як підсумок, досить несподівана чергова перемога збірної Аргентини з рахунком 80:66. Найрезультативнішим гравцем матчу став Луїс Скола, який оформив дабл-дабл (28 очок + 13 підбирань).

ЧМ-2019. Аргентина благодаря вдохновенной игре Сколы победила Францию и вышла в финал

Аргентинці, не програвши ще жодного матчу на цьому чемпіонаті, вийшли у фінал чемпіонату світу-2019, де зустрінуться зі збірною Іспанії, а Франція зіграє в матчі за третє місце проти Австралії.

Нагадаємо, у першому півфіналі баскетболісти Іспанії після двох овертаймів дотиснули австралійців – 95:88 (22:21 10:16, 19:18, 20:16, 9:9, 15:8).

Останній раз у фіналі чемпіонату світу Аргентина грала в 2002 році, коли поступилася збірній Югославії.

Цікаво, що команди Іспанії та Аргентини вигравали баскетбольну планетарну першість по одному разу: аргентинці здобули «золото» 1950 року, іспанці – 2006.

Фінальний поєдинок та гра за третє місце відбудуться у неділю, 15 вересня, на 18-тисячній арені «Леспортс-центр» у Пекіні. Початок матчів об 11:00 (за «бронзу») та 15:00 (фінал) за київським часом. Вирішальну гру в Україні у прямому ефірі покаже телеканал XSPORT.

2019-10-17 23:37 :39