Зеленський планує видати звільненим морякам квартири в Одесі

Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі звільненими українськими військовими моряками. Фото president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський проінформував звільнених моряків, що наразі вже вирішене питання з виділенням житла колишнім бранцям Кремля в Одесі.

Про це повідомляє пресслужба глави держави. 

Про це український лідер сказав під час зустрічі зі звільненими українськими військовими моряками та їх рідними. 

Зазначається, що зустріч відбулася у неформальній атмосфері на парковому подвір’ї Маріїнського палацу у Києві. Український лідер привітав військовослужбовців з поверненням на батьківщину. 

Президент наголосив, що операція з повернення українців з РФ була надскладною. До процесу було залучено багато людей та органів влади, які злагоджено працювали над цим питанням.

Моряки натомість подякували Президенту за повернення додому, а декілька з них запросили Главу держави на власні весілля.

Нагадаємо, Україна та Російська Федерація 7 вересня провели взаємний обмін утримуваними особами. Він відбувся за формулою "35 на 35". 

Напередодні координатор групи адвокатів українських моряків Микола Полозов заявив, у справі щодо "незаконного" перетину кордону Росії його підзахисних можуть судити дистанційно.

Читайте більше новин на тему: полонені моряки

Loading...