Новини » Спорт 12 вересня, 2019, 10:09
Збірна України U-19 з футзалу завершила свої виступи на Євро-2019 у Ризі
Юніорська футзальна збірна України U-19 на Євро-2019 у Ризі / ffu.ua

Юніорська футзальна збірна України U-19 не зуміла пробитися у півфінал вирішальної частини прем’єрної першості Європи, що триває у столиці Латвії Ризі.

У третьому турі групового етапу Євро-2019 підопічні Віталія Одегова поступилися збірній Хорватії та залишили турнір, повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу (УАФ).

Після перемоги над Голландією (7:0) та поразки від Іспанії (1:7) юніорська збірна України опинилася в ситуації, коли для виходу з групи потрібно було обов’язково обігрувати суперника в останньому турі. На жаль, у матчі з хорватами нашій команді це зробити не вдалося.

Перший тайм пройшов багатонадійно для українців – на 13-й хвилині рахунок відкрив наш кращий бомбардир на Євро-2019 Денис Бланк. Однак до перерви хорвати встигли відігратися.

У другій половині зустрічі суперники збільшили свою перевагу. Наша команда наприкінці зустрічі почала грати в п’ять польових гравців, замінивши воротаря, однак дивідендів така тактика не принесла. А на останній хвилині поєдинку хорвати забили втретє.

Таким чином, підопічні Віталія Одегова припинили свій виступ на прем’єрному чемпіонаті Європи U-19. Із групи В до півфіналу пройшли збірні Іспанії та Хорватії.