​Заборгованість ТЕЦ та ТКЕ перед "Нафтогазом" за тиждень зросла на понад 480 мільйонів

НАК «Нафтогаз України». Фото: radiosvoboda.org

За тиждень підприємства-виробники електроенергії збільшили суму заборгованості перед НАК "Нафтогаз України" на 146 млн грн, загальна сума заборгованості за пільговий газ становить понад 60 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба корпорації. 

Згідно з повідомленням, заборгованість контрагентів, які отримують газ від Нафтогазу на пільгових умовах , тобто відповідно до положення про ПСО, склала 61,4 млрд грн. 

"Станом на 10 вересня 2019 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 39,7 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилась на 348 млн грн (0,9%)", - заявили у "Нафтогазі".
Також зазначається, заборгованість регіональних газозбутових підприємств складає близько 21,9 млрд грн, зокрема за категоріями споживачів, які не підпадають під дію ПСО – 237 млн грн. порівнюючи із минулим тижнем заборгованість зменшилась на 197 млн грн (0,9%).

Частка заборгованості промислових підприємств протягом минулого тижня зменшилась на 2 млн грн (0,1%), і наразі складає 3,4 млрд грн. 

Щодо столиці, то заборгованість КП ВО Київради «Київтеплоенерго» за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень збільшилась на 53 млн грн (1,6%). Сумарна заборгованість "Київтеплоенерго" складає близько 3,4 млрд грн за усіма договорами, укладеними з "Нафтогазом".

Нагадаємо, напередодні у "Нафтогазі" попередили, що через недотримання умов розрахунку за газ опалювальний сезон у деяких районах столиці можуть відтермінувати. 

Loading...