Новини » Політика 12 вересня, 2019, 10:03
За час президенства Зеленський помилував 22 засуджених
Володимир Зеленський під час офіційного візиту у Польщу. Фото пресслужба президента України.
Володимир Зеленський під час офіційного візиту у Польщу. Фото пресслужба президента України.

Президент Володимир Зеленський з дня вступу на пост помилував 22 громадян.

Про це йдеться у відповіді Офісу президента на запит Українських Новин.

Проте, як повідомляє видання, Офіс президента засекретив інформацію про помилування іноземців, у тому числі для передачі Росії або на непідконтрольні території Донбасу в рамках обмінів, хоча Адміністрація президента Петра Порошенка публічно звітувала про помилування.

Агентство запитувало дані про кількість помилуваних Зеленським громадян з дати вступу на посаду.

«Помилувано 22 засуджені особи, з яких 5 жінок і 17 чоловіків, покарання скорочено одній особі, решту засуджених звільнено від подальшого відбування покарання», – йдеться у відповіді.

При цьому Офіс проігнорував запитання щодо кількості іноземців серед помилуваних та кількості помилуваних громадян у рамках обмінів.

Крім того, видання уточнило, що раніше Адміністрація президента Петра Порошенка відповідала на такі питання в рамках запитів на доступ до публічної інформації.

Наприклад, згідно відповіді Адміністрації щодо помилуваних у 2018 році говорилося, що Порошенко помилував одного громадянина Ірану і 13 громадян України, одного з яких – для передачі на непідконтрольну частину Донбасу.

Нагадаємо, засуджений в окупованому Криму у справі «українських диверсантів» Андрій Зайтей написав листа президенту Росії Володимиру Путіну з проханням помилувати його.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 02:05 :08