Новини » Світ 12 вересня, 2019, 7:01
Влада Москви ушосте відмовила опозиції у мітингу та ході
Мітинг у Москві. Фото EPA-EFE
Мітинг у Москві. Фото EPA-EFE

Влада Москви не погодила заявки на проведення мітингу і ходи на підтримку політв’язнів і проти поліцейського насильства, що планувалися опозицією 21 і 22 вересня на проспекті академіка Сахарова.

Це випливає з заяви департаменту регіональної безпеки і протидії корупції міста Москви, повідомляє DW.

Відмовe в департаменті пов’язали з проведенням «великої кількості масових акцій» в зазначеному місці. При цьому мітинги і хід запропонували перенести в Мар’їно.

За словами члена політради московського відділення Партії змін Дмитра Гудкова Ельвіри Віхарєвої, це «вже шоста незаконна відмова мерії» після дозволеного мітингу на проспекті Сахарова 10 серпня.

Раніше Ельвіра Віхарєва публічно звернулася до новообраних опозиційних депутатів Мосміськдуми з закликом підтримати заявлені заходи. 

«У вас є можливість зробити першу добру справу на новій посаді. Підтримайте ці заявки. Допоможіть добитися їх узгодження. Вимагайте дотримання в Москві 31-ї статті Конституції», – написала активістка, маючи на увазі статтю основного закону про право громадян РФ на проведення мирних зборів, мітингів, демонстрацій і пікетів.

Нагадаємо, 31 серпня у центрі столиці Росії у неузгодженій акції на підтримку незареєстрованих кандидатів у Московську міську думу взяли участь близько 750 осіб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-18 08:04 :52