Верещук: Законопроєкт держбюджету-2020 буде внесено вчасно

ZIK

Міністерство фінансів зараз активно працює над тим, щоб у проєкті держбюджету на 2020 рік закласти зростання пенсій. Для збалансування видатків слід провести дуже скрупульозну роботу, однак законопроєкт буде представлено вчасно.

Про це, відповідаючи на запитання журналістів у кулуарах парламенту, розповіла представниця Кабміну у Верховній Раді Ірина Верещук. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Вона розповіла: сумнівно, що вже завтра Кабмін буде готовий винести на порядок денний проєкт бюджету-2020.

«Однак, в неділю буде презентовано проєкт Кабінету міністрів. Я розмовляла із міністром фінансів пані Маркаровою. Вони працюють день і ніч, за що їм велике дякую. Сподіваюсь, що все буде вчасно. Не знаю, як працюватиме парламент, але законопроєкт про держбюджет буде внесено вчасно», – запевнила Верещук.

Вона наголосила: йдеться про питання пенсій, збільшення виплат. Для їх збалансування потрібно провести скрупульозну роботу.

«Якщо ми хочемо зробити все на рівні 2019-го, можна просто переписати і внести. Однак, пенсіонери все ж чекають на збільшення пенсій. Я ж спокійна, бо знаю, що все буде гаразд», – підкреслила Ірина Верещук.

Як повідомлялось раніше, у понеділок, 9 вересня, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що парламент розглядатиме проєкт бюджету на 2020 рік наступного тижня.

Онлайн-трансляція пленарного засідання Верховної Ради ІХ скликання доступна за посиланням.

Важливо: телеканал ZIK запустив спецпроєкт «Політичний коментатор». Сьогодні упродовж усього засідання Ради заслужений журналіст України Володимир Кацман коментуватиме наживо та пояснюватиме, що відбувається в сесійній залі.

Loading...