Удосконалення всупереч рейдерству: для харківського ТЦ "Барабашово" розробили план розвитку

ZIK

Адміністрація торговельного центру "Барабашово" у Харкові розробила план розвитку закладу: серед новацій – вдосконалена логістика, нові зони відпочинку, фуд-корти, а також посилені заходи безпеки.

Про це йдеться у сюжеті на телеканалі ZIK.

Найбільший у Східній Європі торговельний центр "Барабашово", попри регулярні спроби рейдерського захоплення, працює над власним вдосконаленням: як зауважили в адміністрації ТЦ, на основі побажань підприємців розробили план розвитку ринку.

"У цьому плані врахована більшість пропозицій асоціацій підприємців від єдиного рекламного продукту, навігації – до прийняття якихось стратегічних рішень", – зазначив генеральний директор "Концерну АВЕК та Ко" Андрій Вінаков.

Уже незабаром на території торговельного центру з’являться зони відпочинку та фуд-корти. Окрім того, адміністрація закладу планує вдосконалити логістику та посилити заходи безпеки.

"Основні принципи, які закладені у цей план подальшого розвитку, – це, насамперед, взаємовигідні відносини між орендатором та орендодавцем, зменшення вакантності та збільшення відвідуваності", – наголосив Андрій Вінаков.

Додамо, торговельний центр "Барабашово" потерпає від рейдерських атак з боку місцевої влади майже вісім місяців. Зокрема, харківський міський голова Геннадій Кернес публічно закликав підприємців не виконувати договірних зобов’язань перед "Концерном АВЕК та Ко" і не платити за оренду. Для реалізації своїх політичних цілей та бізнес-амбіцій місцева влада використовує радикально налаштовані організації, на кшталт "Національного корпусу", ідеться у сюжеті.

Як повідомляли раніше, найбільший у Східній Європі торговельний центр "Барабашово", що розташований у місті Харкові, потерпає від рейдерських атак. І керівництво ринку переконане – за ними стоїть місцева влада. Ба більше, захоплення ринку відбувається за безпосередньої участі харківського міського голови Геннидія Кернеса.

Loading...