У співробітників штабів опозиціонера Навального по всій Росії проходять обшуки

Олексій Навальний

Сьогодні зранку, 12 вересня, по всій Росії почалися обшуки у співробітників штабів опозиційного політика Олексія Навального.

Про це пише Медуза.

Глава міжнародної правозахисної групи «Агора» Павло Чиков повідомляє, що обшуки проходять в 29 містах, в кожному по декількох адресах.

Як повідомляє видання «Медіазона», оперативні заходи йдуть в 34 містах: це Красноярськ, Казань, Іваново, Нижнього Новгорода, Курган, Саратов, Воронеж, Мурманськ, Омськ, Владивосток, Новосибірськ, Єкатеринбург, Тюмень, Томськ, Оренбург, Челябінськ, Кемерово, Липецьк, Балаково, Краснодар, Чебоксари, Хабаровськ, Перм, Білгород, Ростов-на-Дону, Пенза, Тамбов, Іркутськ, Петербург, Ставрополь, Іжевськ, Архангельськ, Ярославль, Барнаул.

Обшуки пов’язують з кримінальною справою про відмивання грошей у Фонді боротьби з корупцією, заснованому Олексієм Навальним. За даними колишнього глави передвиборного штабу Навального Леоніда Волкова, раніше суд дозволив провести в загальній складності 94 обшуку в рамках цієї справи.

«Очевидно, мета всієї цієї операції – знищити штабну структуру, перешкодити роботі штабів», – пише Волков.

Нагадаємо, опозиційний політик Олексій Навальний подав до Слідчого комітету Російської Федерації заяву про те, що його отруїли в спецприймальнику, де він відбуває 30 діб адміністративного арешту.

Loading...