live

Трамп відреагував на пропозицію громадськості обмежити продаж вейп-продукції

Електронна сигарета. Фото EPA-EFE

Президент США Дональд Трамп заявив, що домагатиметься заборони на продаж ароматизованих електронних сигарет.

Про це повідомляє Reuters.

Вейпінг став популярним серед неповнолітніх, проте ароматизовані сигарети негативно впливають на здоров’я. Законодавці, захисники громадського здоров’я та батьки закликають федеральний уряд втрутитися, щоб заборонити електронні сигарети,

Раніше губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо запропонував заборонити ароматизовані електронні сигарет по всьому штату, у Мічигані минулого тижня теж ввели заборону. Сан-Франциско пішов далі, заборонивши продаж всіх електронних сигарет.

За попередніми даними, понад чверть учнів середніх шкіл США користувалися електронними сигаретами за останні 30 днів, що на 20,8% більше, ніж в минулому році, повідомляє Департамент охорони здоров’я та соціальних служб США.

У березні Управління з контролю за продуктами і ліками США офіційно подало пропозицію заборонити продаж ароматизованих електронних сигарет, за винятком м’яти і ментолу, в традиційних торговельних точках. Проте виробники електронних сигарет могли як і раніше продавати ароматизовані продукти в Інтернеті і у вейп-магазинах.

Громадськість США пропонує заборонити продаж всіх ароматизованих електронних сигарет у всіх роздрібних каналах, крім тютюнових. Це буде включати м’ятний і ментоловий ароматизатори, а також жувальну гумку, цукерки, фрукти, алкоголь і інші ароматизатори.

Нагадаємо, у США виявлено вже 450 випадків захворювань, які могли бути спричинені курінням електронних сигарет. Лікарі закликають утриматися від вейпінгу до завершення розслідування.У США померли вже щонайменше троє людей, смерть яких могла бути спричинена курінням електронних сигарет.

 

Loading...