Суд вдруге змусив ГПУ закрити справу Іванющенка

Приморський суд Одеси задовольнив скарги Юрія Іванющенка, Івана Аврамова та співвласника ринку "7 кілометр" Бориса Мельничука на бездіяльність прокурора і встановив строк у три дні для прийняття постанови про закриття кримінального провадження.

Про це повідомляє "Судовий репортер" із посиланням на ухвалу суду.

Згідно з повідомленням, ще у 2016 році суддя Солом’янського суду Києва Бобровник зобов’язав ГПУ закрити справу проти Іванющенка у зв’язку з порушенням розумного строку слідства і фактичною відсутністю слідчих дій.

3 квітня 2019 апеляційний суд підтримав це рішення. А в липні 2019 його без змін залишив Верховний суд.

Відтак адвокати Іванющенка просили суд вкотре зобов’язати закрити справу, оскільки існує чинне судове рішення, що не виконується. 

1 серпня 2019 прокурор відділу прокуратури Одеської області Ніков у клопотанні про закриття справи відмовив.

Приморський суд Одеси зазначив, що судові рішення, які набули законної сили, підлягають безумовному виконанню на всій території України. Той факт, що після винесення остаточного рішення суду, зі сторони правоохоронних органів вчиняються дії направлені на ухилення від виконання такого рішення, свідчить про суттєве порушення вимог КПК.

Одеський суд вдруге  задовольнив скаргу Іванющенка і зобов’язав прокуратуру закрити кримінальне провадження проти нього.

Нагадаємо, раніше у Швейцарії заблоковані 72 мільйони франків колишнього соратника Віктора Януковича, екс-депутата від "Партії регіонів" Юрія Іванющенка, ці кошти можуть конфіскувати.

Loading...