Сталася технічна помилка, – у "Слузі народу" прокоментували перше провальне голосування у ВРУ

ZIK

Перше нерезультативне голосування у Верховній Раді України IX скликання у "Слузі народу" назвали "технічною помилкою".

Про це під час брифінгу із кулуарів Верховної Ради України, який транслює телеканал ZIK, заявив народний депутат України від "Слуги народу" Олександр Скічко.

Відповідаючи на запитання представників ЗМІ, чому Верховна Рада провалила голосування за один із законопроєктів (нагадаємо, ідеться про проєкт Закону №1075 про внесення змін до Закону України "Про правонаступництво України" щодо скасування дії актів СРСР та УРСР на території України, для ухвалення якого у залі забракло голосів. – Ред.), нардеп, що входить до монобільшості, пояснив "технічною ситуацією".

"Мені здається, що насправді сталася технічна помилка, якщо чесно. Просто деякі депутати в якийсь момент так само, як я зараз у кулуарах даю інтерв’ю, могли давати чи інтерв’ю, чи просто технічно не знаходилися у залі, а перебували десь тут у кулуарах. У результаті ми не набрали необхідної кількості. Мені здається, це виключно, технічна ситуація", – сказав Олександр Скічко.

Як повідомляли, 12 вересня Верховна Рада провалила голосування за проєкт Закону №1075 про внесення змін до Закону України "Про правонаступництво України" щодо скасування дії актів СРСР та УРСР на території України.

Нагадаємо, політичний експерт, Заслужений журналіст України Володимир Кацман з цього приводу зауважив, що "човен" "Слуги народу" дав першу тріщину.

Повне відео вечірнього засідання ВРУ можна переглянути за посиланням.

Зауважимо, цього разу на ZIKу у межах спецпроєкту "Політичний коментатор" засідання парламенту коментував політичний експерт Володимир Кацман.

Loading...