«Слуги народу», яких спіймали на кнопкодавстві, обіцяли перерахувати зарплати на благодійність

ZIK

Під час сесійного засідання народні депутати від фракції «Слуга народу» Сергій Литвиненко і Олена Копанчук, яких напередодні спіймали на кнопкодавстві, вибачились за свої дії. Окрім того, обоє обіцяли перерахувати свої місячні зарплати на благодійність.

Трансляцію засідання вів телеканал ZIK.

Під час засідання Верховної Ради депутат від «Слуги народу» Сергій Литвиненко, якого спіймали на кнопкодавстві, запевнив, що не мав жодного злого умислу, а просто хвилювався за долю законопроєкту.

«Я хочу вибачитись за те, що вийшло. Не було жодного умислу. Це було в турборежимі, вийшло помилково, бо я хвилювався за закони. Хочу сказати, що я готовий передати свою місячну зарплату в благодійний фонд через цю помилку», – зазначив Литвиненко.

Схожу позицію висловила і його колега по фракції, яку також спіймали на кнопкодавстві, Олена Копанчук.

«Хочу також принести офіційні вибачення перед всіма, сказати, що для мене було важливо, аби законпроєкт проголосували, та це не є виправданням. Я це розумію. Для мене це буд хорошим уроком на все життя. Також я приєднуюсь до позиції, свою заробітну плату віддати у благодійний фонд. Думаю, це стане знаком уваги не вчиняти неособисте голосування», – заявила Копанчук.

Водночас представник «Батьківщини» Іван Крулько запропонував, аби й депутати попередніх скликань вибачились за кнопкодавство.

«Я дійсно вважаю, що в новому скликанні таких ганебних фактів, як кнопкодавство, не повинно бути, але хотів би запропонувати ще одне. Дайте, будь ласка, слово, щоб вибачились ті, які минулих скликань тут кнопкодавили. 90% із них і далі кнопкодавлять», – заявив Крулько.

Однак спікер Верховної Ради Дмитро Разумков не підтримав такої ініціативи. Мовляв, реалізація такої ідеї просто заблокує всю роботу парламенту.

«Мені здається, що це дуже слушна пропозиція. Однак, як на мене, якщо ми до неї перейдемо, не вистачить і тижня. Це повністю заблокує роботу Верховної Ради України», – наголосив Разумков.

Нагадаємо, рух «Чесно» повідомив, що нардепів від «Слуги народу» Сергія Литвиненка та Копанчук Олену викрили у кнопкодавстві.

Онлайн-трансляція пленарного засідання Верховної Ради ІХ скликання доступна за посиланням.

Важливо: телеканал ZIK запустив спецпроєкт «Політичний коментатор». Сьогодні упродовж усього засідання Ради заслужений журналіст України Володимир Кацман коментуватиме наживо та пояснюватиме, що відбувається в сесійній залі.

Loading...