Щоб усі боялись: Пілецька припустила, що проти Геращенко можуть винести показове рішення

ZIK

Зауваження фракції «Слуга народу» щодо висловлювань Ірини Геращенко є повністю справедливими. Її справді можуть відсторонити від 5 засідань, щоб таким чином, продемонструвавши іншим депутатам-критиканам безапеляційну позицію провладної партії. Однак людям, які так вільно трактують регламент, слід бути менш категоричними до своїх опонентів.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловила політологиня Юлія Пілецька.

Коментуючи засідання регламентного комітету щодо поведінки Ірини Геращенко, вона наголосила: враховуючи, які вільні тлумачення регламенту Верховної Ради собі дозволяють «слуги народу», не була б на стільки категоричною до опонентів.

«Хоча я абсолютно розумію, звідки взялось це рішення. Ми бачимо, що Ірина Геращенко, опираючись на свій досвід віце-спікера та досвід людини, наближеної до президентів, використовує власний статус у ВР, щоб активно вказувати на прорахунки та огріхи партії «Слуга народу», – вважає експертка.

Тож, на її думку, засідання регламентного комітету – своєрідний сигнал для Геращенко, щоб та більш лояльно поводилась у стінах Верховної Ради.

Водночас Пілецька припустила, що рішення відсторонити Геращенко на 5 сесійних засідань таки буде ухвалено.

«Насправді, це не таке важке покарання. Мабуть, його показово винесуть, адже дуже багато харизматичних особистостей є і в «Батьківщині», також багато людей, які можуть вказувати на прорахунки, є і в «Опозиційній платформі». Тож, щоб іншим опозиційним фракціям неполадно було, зараз такою мішенню обрана Ірина Геращенко», – вважає Пілецька.

Хоча й, на думку політологині, до позиції Геращенко є абсолютно справедливі зауваження.

«Вона справді переграє у своїй ролі опозиціонерки. Вона дійсно дуже захопилась і популізмом і такими необережними висловлюваннями на адресу політичних опонентів», –зазначила Юлія Пілецька.

Як повідомлялось раніше, під час вечірнього засідання Верховної Ради у вівторок, 10 вересня, Ірина Геращенко вийшла до трибуни парламенту і заявила: «П'ять років тому «зеленые человечки» захопили Крим. Зараз «зеленые человечки» захоплюють український парламент, і насправді, повністю його перекреслюють».

Після цих слів Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відключив її мікрофон і наголосив, що її порівняння неприпустимі.

Згодом Геращенко повідомила, що її викликають на Регламентний комітет через висловлювання з трибуни Ради.

Loading...