Новини » Політика 12 вересня, 2019, 13:22
Регламентний комітет рекомендував позбавити Геращенко права відвідування 5 засідань Ради
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко

Комітет з питань регламенту рекомендував Верховній Раді позбавити співголову фракції «Європейська солідарність» Ірину Геращенко права участі у п'яти пленарних засіданнях парламенту за неетичні висловлювання.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Володимир Ар’єв.

«Слуги образились, що Ірина Геращенко з трибуни Верховної Ради сказала про захоплення парламенту зеленими чоловічками і регламентний комітет ВР сьогодні 6 голосами слуг проти 5 депутатів інших фракцій вирішив позбавити Геращенко права присутності на 5 засіданнях»,– повідомив Ар’єв.

Він додав, що «такого не дозволяли собі навіть регіонали в найтемніші часи».

«А от російські «зелені чоловічки» в Криму і на Донбасі якраз всім незгодним швидко затикали рота. Тому, аналогія виявилася ще точнішою. А всім, у кого ще залишилися ілюзії щодо цієї влади, варто пам‘ятати: в Росії і Білорусі свобода накривалася поступово. Не пропустіть той момент, коли будете боятися зробити «лайк» чи «репост»»,– написав політик.

Нагадаємо, під час вечірнього засідання Верховної Ради у вівторок, 10 вересня, сталася перепалка між народними депутатами від фракцій «Слуга народу» та «Європейська солідарність» під час виступу Ірини Геращенко.

Так, під час розгляду законопроєкту №1043 про внесення змін до Регламенту ВР щодо протидії зловживанням правами народних депутатів у ході законодавчої процедури Ірина Геращенко вийшла до трибуни парламенту і заявила: «П'ять років тому «зеленые человечки» захопили Крим. Зараз «зеленые человечки» захоплюють український парламент, і насправді, повністю його перекреслюють».

Після цих слів Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відключив її мікрофон і наголосив, що її порівняння неприпустимі.

У цей час до президії підійшли всі члени фракції «Європейська солідарність» і стали біля трибуни. Геращенко продовжила виступ словами, що «Рада перетворюється на парламент АР Крим». Виступ Геращенко народні депутати від фракції «Слуга народу» перебивали вигуками і оплесками.

Геращенко попросила голову Верховної Ради «заспокоїти свій югенд і не давати право перекрикувати опозицію».

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 11:13 :00