«ПриватБанк» представив технологію біометричної оплати в магазинах

«ПриватБанк» і платіжна система Visa повідомили про запуск в Україні технології біометричної оплати покупок FacePay24 для роздрібних торгових точок.

Про це повідомляє пресслужба державного банку.

Згідно з повідомленням, першими торговельними точками, в яких можна розрахуватися «обличчям», стали чотири магазини в Дніпрі.

Голова правління банку Петро Крумханзл зазначив, що запуск такої послуги став можливим завдяки інтеграції сучасних методів оплати Visa, технології Amazon Web Services з оновленою платформою мобільного банку Приват24.

Україна стала однією з перших країн у Європі, яка змогла запустити FacePay.

У банку поінформували, що для використання сервісу «оплати обличчям» необхідно встановити на смартфон оновлений додаток Privat24 і активувати оплату FacePay24. Потім, слідуючи підказкам програми, потрібно зробити три селфі з різних ракурсів і прив'язати до свого обличчя банківську карту Visa. Після цього оплачувати покупки можна, подивившись в спеціальну камеру планшета поруч з касою.

Нагадаємо, вчора, 11 вересня, поліція провела обшуки в одному з відділень націоналізованого «ПриватБанку». Причиною заходів послужило розслідування кримінального провадження щодо зловживання владою та службовим становищем.

Читайте більше новин на тему: ПриватбанкLoading...