​Полозов: Українських моряків можуть судити дистанційно

hromadske.radio

За словами координатора групи адвокатів українських моряків Миколи Полозова, у справі щодо "незаконного" перетину кордону Росії його підзахисних можуть судити дистанційно.

Про це він заявив в інтерв'ю Громадському

За словами Полозова, це один із можливих варіантів розвитку подій. Чи буде він застосований, залежить від ходу переговорного процесу. 

Також він зазначив, що російська сторона може припинити кримінальну справу або викликати моряків на якісь дії, вони не з'являться та їх оголосять у розшук. 

"Може бути прийнятий Державною думою акт амністії, може бути рішення про звільнення моряків від кримінальної відповідальності по частині 1 статті 42 КК РФ, тобто виконання наказу. Тоді відповідальною особою лишається той, хто віддавав наказ морякам", - пояснив адвокат.

Доля арештованих суден також залежить від переговорів. До цього часу вони перебувають  у Керчі, незважаючи на рішення Міжнародного трибуналу з морського права.

Нагадаємо, Україна та Російська Федерація 7 вересня провели взаємний обмін утримуваними особами. Він відбувся за формулою "35 на 35". 

Українські моряки, яких звільнили з російського полону, прямо на летовищі у Борисполі отримали нагороди та чергові військові звання. 

Звільнений з російського полону моряк Андрій Оприско повідомив, що він, як і всі його товариші по службі, мають намір продовжувати службу в українських Військово-морських силах. 

Loading...