На телеканалі ZIK з'явився новий ведучий, і це – панда

Скріншот

З 12 вересня на телеканалі ZIK стартують надзвичайні новини, ведучим яких стала панда. І вам не почулося.

Щоденно у випусках #ПАНДАNEWS панда буде ділитися з глядачами політичними інсайтами.

А от, щоб не проґавити такий формат новин, доведеться слідкувати за усім, що відбувається в ефірі, адже з’являтиметься панда лише тоді, коли їй заманеться. На те вона й панда. 

Нагадаємо, у червні телеканал ZIK почав змінювати формат мовлення та став каналом марафонів, на якому багато новин. Настільки багато, що частину з них телеканал вимушений був довірити панді.

Довідково: Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень - постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші. Загалом його транслюють понад 150 операторів кабельного телебачення.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.   

Loading...