Новини » Суспільство 12 вересня, 2019, 10:22
Міністр соцполітики представила своїх двох заступників і двох радників
Рада представити нових заступників Міністра соціальної політики Наталію Ненюченко та Віталія Музиченка.
Рада представити нових заступників Міністра соціальної політики Наталію Ненюченко та Віталія Музиченка.

Міністр соціальної політики Юлія Соколовська представила нових заступників – Наталію Ненюченко та Віталія Музиченка, а також двох радників – Дениса Мацуя та Оксану Жолнович

Про це Юлія Соколовська розповіла на своїй сторінці у Facebook.

«Рада представити нових заступників Міністра соціальної політики Наталію Ненюченко та Віталія Музиченка. Головною сферою відповідальності Наталії буде оцінка бюджетних програм та моніторинг їх ефективності. Створення та вдосконалення існуючих програм соцдопомоги, виходячи із реалій економічного розвитку та стимулів до економічної активності працездатних людей і допомоги тим, хто не може подбати про себе та знаходиться в складних життєвих обставинах. У Віталія Музиченка величезний досвід роботи у відомстві, він очолював Директорат сім’ї та соціальної підтримки населення. Тому на посаді заступника міністра Віталій займатиметься добре знайомими йому темами соціальної допомоги та підтримки сімей, субсидіями, питаннями соціальної інспекції», – сказала вона.

Також вона повідомила, що отримала двох радників: Дениса Мацуя та Оксану Жолнович. «В команді Денис відповідатиме за напрямок діджитал, розвиток E-social та інших цифрових проектів в рамках стратегії «держава в смартфоні». Під контролем Оксани – правове забезпечення соціального захисту, пільг та гарантій осіб з інвалідністю. Також вона займатиметься формуванням політик щодо працевлаштування, в тому числі осіб з інвалідністю», – зазначила Юлія Соколовська.

Вона сказала, що отримує десятки повідомлень про проблеми у справах дітей. «Бачу, що це критичний пріоритет. Поки над цим питанням працюють всі заступники, в подальшому – сфокусую всю проблематику на одному із них або першому заступник», – додала вона.

Нагадаємо, міністерство соціальної політики планує переглянути підходи у виплаті соціальної допомоги українцям.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-18 08:11 :56