live

Медведчук розповів, чи підтримує ОПЗЖ відставку повного складу ЦВК

Народний депутат та глава політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що профільний комітет не переконав його в тому, що треба голосувати за відставку Центральної виборчої комісії.

Про це він сказав у коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради, передає ZIK.

«На профільному комітеті мене особисто, наразі, не переконали в тому, що треба голосувати за відставку ЦВК. Відставка просто так, бо комусь це захотілось і хоче отримати більше влади, яка знову буде такою, де одна  партія матиме більшість голосів – а я думаю, після того, як склад чинної ЦВК відправлять у відставку, буде саме так – мене, на сьогодні, не влаштовує. Зараз ми розглядаємо це питання, якщо його буде поставлено на голосування сьогодні, фракція прийматиме рішення. аргументи є різні. Є ті, які вважають, що потрібно підтримати, тому що у нашої партії теж є претензії до ЦВК. Але, мені здається, вони є недостатньо такими переконливими, щоб відправляти повний склад у відставку», – зазначив політик.

При цьому він підкреслив, що у ОПЗЖ розуміють, що сьогоднішній склад ЦВК є непропорційним. 

«Ми розуміємо, що з наших представників, які тоді були в складі фракції «Опозиційного блоку», ніхто не був включений у склад ЦВК. Однак потрібно виходити з того. чи маємо право ухвалювати таке рішення і розпускати ЦВК. Остаточного рішення у нас поки що немає», – додав Медведчук.

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук заявив: закон про імпічмент президенту – це черговий піар-хід влади.Loading...
Loading...
Loading...